Müşteri Hizmetleri
Linkedin

Hakkımızda

2010 yılında Araç Tip Onayı ve Sertifikalandırması faaliyeti kapsamında mühendislik hizmetleri ile iş hayatına başlayan; gelişen ülke pazarının talepleri doğrultusunda 2013 yılında Euro 4 standardı ile AdBlue® üretimine geçiş yaptığımız çalışma hayatımıza Euro 7 ile devam etmeyi hedeflemekteyiz.

2013 yılında Kocaeli Başiskele bölgesinde 1.200 m2’lik kapalı alanda AdBlue® üretimine başladık. Adblue üretimine başlar başlamaz Blueforce® markası ile lisans almak için Alman Otomotiv Endüstrisi Birliği’ne başvuruda bulunduk ve denetim sonucu 100 tam puan alarak Türkiye’deki diğer üreticilere, örnek tesis olarak sunulan ve sektöre öncülük ederek “Garantili AdBlue®” dönemini başlatan en büyük AdBlue® üreticisi konumuna geldik.

2020 yılında AdBlue® üretiminin yanında camsuyu ve antifriz üretimine de başlayarak iş hacmimizi genişleterek, Kocaeli merkezli aktif 5 üretim tesisimizi faaliyete aldık.  Kocaeli’de bulunan 3 ayrı tesisimizde AdBlue®, camsuyu, antifriz ve transfer ekipman üretimlerinin yanı sıra İzmir ve Samsun’ da bulunan üretim tesislerimizle de Türkiye'nin en büyük ve modern entegre tesislere sahip olarak faaliyette bulunmaktayız. Ayrıca Adana, Diyarbakır ve Kayseri illerinde de tesis kurulum çalışmalarımız hızla devam etmekte olup 2024 yılının başında üç tesisimizi de devreye almayı planlamaktayız.

Müşterilerimize kendimize ait filomuz ile sevkiyatlarımızı sadece AdBlue markalı araçlar ve şöförlerimiz ile müşterilerimizin teslimat noktalarına ulaştırıyoruz.

İhracatta Dünya genelinde 41 ülkeye Blueforce veya müşterilerimizin markası ile satışlarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Bunlardan bazıları İtalya, Yunanistan, Bulgaristan, Malta, İspanya, İngiltere, Almanya, Fransa, İsviçre, Fas ve Gürcistan olarak sıralayabiliriz.

Yurtdışı şubeleşme adımlarımızın ilki olan Almanya Stuttgart şubemizi 2023 yılının Ağustos ayında açtık. 2024 son çeyreğinde Stuttgart tesisimizi devreye alacağız.

  ‘’AdBlue® için VDA (Alman Otomotiv Endüstrisi Birliği), TUV ISO 22241/ DIN 70070 ve TSE ISO 22241 ile Antifriz için TS 3582’’ onaylı ürünlerimizin alanında uzman bir ekiplerimizle üretim ve dağıtımına devam etmekteyiz.

Üretimini yaptığımız ürünlerin tüm testleri tesislerimizde bulunan laboratuvarımızda uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.