Müşteri Hizmetleri
Linkedin

Değerlerimiz

Blueforce olarak Türkiye'nin ve Dünya'nın önde gelen Akaryakıt dağıtım, Araç üreticileri, Madeni yağ üreticileri, Otomotiv yedek parça, Lojistik firmaların ve Araç satış sonrası hizmeti veren firmaların tamamına yakınının üretim ve dağıtım süreçlerini yönetmekteyiz. Bahsetmiş olduğumuz tüm süreçleri kendi lojistik ağımız ve satış sonrası hizmetler ekibimizin dijital alt yapısı ile gerçekleştirmekteyiz.

Problem Çözme, Güven, Kişisel Öğrenme, Anatilik Beceriler, Müşteri Odaklı Olmak, Planlama Becerisi ve Bakış Açısı YETKİNLİKLERİMİZ ve Kaliteli Üretim, Güçlü Sevkiyat, Şeffaf İletişim, Geniş Sevkiyat Ağı, Tüm Müşterilere Uygun Ambalaj ve Fason Üretim olarak GÜÇLÜ YÖNLERİMİZ ile Takım Ruhu, Kalite, Adalet, Bilgi, DÜRÜSTLÜK İLKELERİMİZ doğrultusunda üretim ve hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. 

Vizyon

Sürdürülebilir bir Dünya’da paydaş ihtiyacını en iyi karşılayan yenilikçi çözüm ortağı olmak.

Misyon

Çalışanların yetkinlik seviyesini yükselterek, süreçlerin etkin ve etkili yönetilmesi ile beklentileri yüksek memnuniyet seviyesinde karşılamak ve yenilenebilir enerji yatırımları ile sürekli büyümek.